Pontoon 21 Esentira #1,5 PE nöör
22.90€
Tehnilised andmed
Paraametrid
Diameeter #1,5 / 0,205mm
Värv Multicolor
Pikkus 150 m
Kaal 10,8kg / 24lb
Kirjeldus

Pontoon 21 Esentira #1,5 PE braid

Unikaalne tema omadused punutud nöör, mis ühendab eeliseid klassikaline pehme Jaapani kaheksa ja neli-core nöörid ja praktiliselt puudub nende puudusi. Kulumiskindlus vastupanuvõimet kahju Esentira on palju suurem kui teistel nööridel.

Tihedus kudumisel juhtmest ise on suurem, nii et selle pind on siledam kui analoogid ja juhtmest ise imab vett vähem. Niisiis, tundlikkus ja vahemik Pontoon 21 Esentira on märgatavalt parem kui teised 4-core nöörid. Ja mis ei ole üldse oluline, see juhe, mis teised asjad on võrdsed, on palju tugevam kui neid.

Kõik see - tänu uusima tehnoloogia tugevdatud punumine firma YGK.

Tugev kudumise tehnoloogia YGK

Tavaliselt niidid, kust juhe on roped kohta erivarustus asuvad väikese nurga all üksteise ja ei pingutatud väga tihedalt. Kuid uuemad nöörid, sealhulgas Eighteria ja Esentira, hõõgniitide esiteks asuvad suure nurgaga, ja teiseks, nad on kootud all suuremat koormust. Sel juhul juhtmest ise muidugi muutub tihedamaks. Muidugi, see meetod kudumine materjali ja aega rohkem tarbitakse ja väljundis juhtmest osutub kallimaks kui tavalise 4-core nöörid, kuid tulemus, nagu öeldakse, on ilmselge!

  • Tootja: Pontoon 21
  • Mudel: ESENTIRA 1,5
  • Saadavus: Laos ei ole
0 arvamust
0
Lisa arvamus
Hinne: Halb Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:
Arvamused (0)