Pontoon 21 Eighteria #1,2 PE nöör
24.30€
Tehnilised andmed
Paraametrid
Diameeter #1,2 / 0,185mm
Värv Multicolor
Pikkus 150 m
Kaal 12,6kg / 28lb
Kirjeldus

Pontoon 21 Eighteria #1,2 PE nöör

Absoluutne vahemiku, suure tundlikkusega, peaaegu täiesti tasane pind, suur Tõmbetugevus õhuke läbimõõduga ja null vee imendumine - nõus, et igaüks meist iseloomustab "ideaalne võrku".

Põimitud nööri Eighteria - kõige tehnoloogilist programmis YGK-Pontoon21. Ja kui te küsida, milline neist omadustest "ideaalne punutud võrk" esineb see, vastus on lihtne. Kõik! Kuid on veel üks väike puuduseks Eighteria: kuigi see on vastupidavam kui tavaline 8-core juhtmeid kivid, ei ole see siiski väga "sõbralik" koos koorega rock, ja ka erinevate veealuse "prügikast" teravate servadega.

Kuidas tõrjuda, me teame. Lõppude lõpuks programmi YGK-Pontoon21 on nööri sellised tingimused - Esentira.

Tugev kudumise tehnoloogia YGK

Tavaliselt niidid, kust juhe on roped kohta erivarustus asuvad väikese nurga all üksteise ja ei pingutatud väga tihedalt. Kuid uuemad paelad, sealhulgas Eighteria ja Esentira, hõõgniitide esiteks asuvad suure nurgaga, ja teiseks, nad on kootud all suuremat koormust. Sel juhul juhtmest ise muidugi muutub tihedamaks. Muidugi, see meetod kudumine materjali ja aega rohkem tarbitakse ja väljundis juhtmest osutub kallimaks kui tavalise 4-core nöörid, kuid tulemus, nagu öeldakse, on ilmselge!

  • Tootja: Pontoon 21
  • Mudel: EIGHTERIA 1,2
  • Saadavus: Laos
0 arvamust
0
Lisa arvamus
Hinne: Halb Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:
Arvamused (0)